Oprogramowanie dla budownictwa Norma PRO – charakterystyka

Można się spotkać z różnymi programami, które służą pomocą przedsiębiorstwom funkcjonującym w branży budowlanej. Jednym z nich jest Norma PRO, który jest cenionym i cieszącym się dużą popularnością programem do kosztorysowania. To oprogramowanie przeznaczone jest przede wszystkim dla tych klientów, którzy posiadają bardzo duże wymagania. Dzięki temu produktowi można wykonywać kosztorysy takimi metodami jak: uproszczoną, szczegółową i mieszaną. To oprogramowanie dla budownictwa ma wbudowane zaawansowane funkcje, które umożliwiają tworzenie kosztorysów złożonych, wariantowych i porównawczych, a także kreację pozycji scalonych. Należy też dodać, że pozwala on na wczytywanie obmiarów oraz przedmiarów z plików o rozszerzeniu pdf.

Warto wiedzieć, że istnieje opcja aktualizacji programu Norma PRO za pomocą kwartalnika Buduj z Głową. To oprogramowanie umożliwia współpracę z:

  • Programem Miara PRO, który służy do przedmiarowania,
  • Programami do kosztorysowania Norma STANDARD 2 i Norma EXPERT,
  • Internetową Bazą Cen Materiałów Budowanych
Cześć, ja jestem Gaweł, a to jest najbardziej techniczny blog w sieci! Znajdziesz tu masę istotnych informacji na każdy temat. Piszę o wskazówkach jak stać się prawdziwym technicznym detektywem! Ciekawostki, nowinki techniczne, wszystko, czego zapragnie mój czytelnik, czyli Ty!